Zapomnij o koronawirusie i wróć do normalności!
Pakiet do zbadania najbliższego otoczenia w kierunku zakażenia lub posiadania przeciwciał.

Kupując nasz test nie zostajesz sam – profesjonalista pomoże ci wykonać test, odczytać jego wynik i pomoże podjąć decyzję na temat dalszego postępowania zależnie od interpretacji wyniku

Ofertę testów dostosowaliśmy do różnych potrzeb

Jak to działa?

1. złóż zamówienie w naszym sklepie: płatności mozna dokonać kartą, blikiem, przelewem tradycyjnym lub szybkim przelewem bankowym. Pamiętaj, że zamiast adresu dostawy najlepiej (i najszybciej) jest wskazać paczkomat INPOST.

2. po otrzymaniu przesyłki skontaktuj się z naszą infolinią +48 22 10 10 171 aby omówić szczegóły przygotowania właściwych warunków do przeprowadzenia badania. Możesz w tym celu objerzeć także film instruktażowy.

3. przeprowadź badanie. Pozostając w kontakcie z infolinią rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

4. odczytaj wynik już po kilkunastu minutach.

5. interpretacja wyniku i decyzja co do dalszych kroków to kolejny etap w którym profesjonalista z naszej infolinii medycznej jest niezbędny.

W przypadku zamówienia zestawu dla większej liczby osób najlepiej jest wykonać pierwsze badanie sobie aby nabrać wprawy i pewności. Nie zmienia to oczywiście faktu, że z infolinią pod numerem +48 22 10 10 171 możesz kontaktować się przy każdym kolejnym badaniu. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo pacjenta i prawidłowa interpretacja otrzymanego wyniku testu.

Testy oferowane przez RTG Centrum przeznaczone są do użytku profesjonalnego (in vitro), co za tym idzie podlegają one procedurom URPL. Wychodząc jednak naprzeciw obostrzeniom dotyczącym ograniczeń kontaktów międzyludzkich podczas epidemii, opracowaliśmy metodę zdalnej asysty. Zależy nam aby każdy mógł taki test wykonać w domu, bez zbędnego narażania siebie i innych. Dlatego korzystając z naszej oferty testów ze zdalną asystą możesz czuć się bezpieczny i być pewien, że korzystasz z certyfikowanego produktu.

Film instruktażowy