Naszą misja jest zapewnienie pacjentom naszego regionu usług medycznych na najwyższym poziomie,

przy zachowaniu atrakcyjnych cen oraz nieodpłatnych usług realizowanych w ramach funduszu.
Góra KalwariaIzabelin

Dietetyka

Nasze usługi dietetyczne są odpowiedzią na coraz większe problemy i wyzwania jakie stawia przed nami żywienie człowieka. Dzięki w pełni indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu nasi specjaliści zapewniają jadłospisy na najwyższym merytoryczny i praktycznym poziomie.

Oferujemy diety z zakresu:

  • nadwagi i niedowagi
  • w jednostkach chorobowych
  • kobiet w ciąży
  • dzieci i młodzieży
  • sportowców
  • osób starszych  

Szeroki rozwój naszych specjalistów z zakresu żywienia, sportu oraz ciągła inwestycja w zdobywanie nowej wiedzy zapewnia ciągła aktualizację informacji z najnowszymi trendami i doniesieniami naukowymi dotyczącymi żywienia, zdrowia czy sportu.

Zrozumienie potrzeb pacjenta i jego problemów są stawiane jako priorytet we wspólnej współpracy. Zapewnia to komfort i pomoc w pokonywaniu swoich złych nawyków żywieniowych oraz wzmacnia motywację do osiągania swoich celów.

Stały kontakt z dietetykiem pozwala na zadawanie pytań i rozwiązywanie wątpliwości i problemów podczas terapii aby móc bez przeszkód cieszyć się swoimi osiągnięciami.. Regularne wizyty zapewniają ciągła aktualizaję jadłospisu co nie pozwala pacjentowi na monotonię w diecie a stałe kontrolowanie poprzez profesjonalny analizator składu ciała In-body 270 pozwala na szczegółową analizę nawet poszczególnych segmentów ciała.

 

Zapisy na badania i konsultacje

w recepcji głównej przy ul.Wyszyńskiego 7L
oraz pod numerem telefonu

22 10 10 161